Konkurs.ro

Castiga aparate de fotografiat

Aparate de fotografiat - Concurs debo.ro

Publicat: 23 februarie 2010Expirat
3.2 (39 voturi)

Premii

3 x aparate de fotografiat: Samsung ES10, Olympus FE46, Panasonic Lumix DMC-FS 62

Detalii premii


Cum participi

Aboneaza-te la newsletterul debo.ro ( click aici )

Perioada concurs

1 februarie 2010 — 8 martie 2010

Descriere


Categorii

Concursuri similare active

Comentarii (8)

Conecteaza-te pentru a lasa un comentariu.

P

pescarus

10 martie 2010

bineinteles ca nu,altfel anuntam:),ai vazut cycuy ca a mai fost sapt trecuta conc la playboy?am vazut si eu abia azi cand s-a term,cei care au stiut nu au zis nimik.:(

C

cyucy

9 martie 2010

pescarus,esti printre castigatori?eu nu...;))

P

pescarus

9 martie 2010

3553 - rms_aXXXX@yahoo.com 4460 - b.salXXXX@yahoo.com 3709 - simohXXXX@yahoo.com In cel mai scurt timp vom anunta numele complete ale castigatorilor impreuna cu filmuletul extragerii.

P

pescarus

9 martie 2010

si cine a castigat:)))?

C

Calyope

9 martie 2010

e o vrajeala de concurs.

C

ccrissy

24 februarie 2010

da, regy, bine spui!!! Ei nu au decat id-ul de mail prin abonare, atat!Eventual daca imediat dupa castigarea unui premiu se anunta castigatorul prin mail si i se cere acestuia sa trimita datele de contact(date care includ si nr de tel), iar apoi e sunat pt a i se spune cum intra in posesia premiului sau sa confirme datele ori adresa de livrare. Offf, dar sa nu fim carcotasi, zic eu. :)Concursurile sunt pe bune :D

R

regy

24 februarie 2010

dati-mi voie sa citez din regulamentul acestui concurs "SECŢIUNEA 7. NOTIFICAREA ŞI PREDAREA PREMIILOR Câştigătorii tragerii la sorţi vor fi anunţaţi telefonic după data de 09 martie 2010. În cazul în care persoana câştigătoare nu poate fi contactată in termen de 10 zile din momentul in care s-a efectuat primul apel acesta va pierde dreptul de a beneficia de premiu. Premiile neacordate în urma neprezentării câştigătorilor vor fi redistribuite altor participanţi la concurs, care vor fi desemnaţi prin altă tragere la sorţi. Câștigătorii vor intra personal in posesia premiului, începând cu data de 15 martie 2010. Aceștia vor primi premiile la domiciliu." dar am si eu o intrebare de unde stiu ei totus nr de telefon al castigatorului avind in vedere ca abonandute la newsletterul lor nu cer acest lucru.chiar doresc un raspuns.

C

cheguevara

23 februarie 2010

super tare concursul,multumesc ekipa debo,respect

Concursuri similare