Konkurs.ro

Castiga 7 autoturisme Mini Cooper Cabrio si multe alte premii

Coca Cola Brrr Mania

Publicat: 27 iulie 2009Expirat
3.0 (40 voturi)

Premii

7 autoturisme Mini Cooper Cabrio, 588 automate de gheata

Detalii premii


Cum participi

  1. Achizitioneaza unul din produsele participante la promotie si gaseste codul unic alfanumeric.
  2. Inscrie codul pe pagina de concurs a site-ului coca-cola.ro. (click aici)

SAU

Trimite un SMS la 1884 care sa contina codul unic alfanumeric.

Perioada concurs

13 iulie 2009 — 30 august 2009

Descriere

Poduse participante la promotie : Coca-Cola, Coca-Cola Zero sau Coca-Cola Light de 0.5L PET, 1L PET, 2L PET, sub eticheta sticlelor de 250ml RGB ori sub sticker la multipack-ul 6x330ml CAN

Categorii

Concursuri similare active

Comentarii (303)

Conecteaza-te pentru a lasa un comentariu.

M

milu

16 septembrie 2009

Draga emil, În ultima perioadă ne-au fost semnalate mai multe cazuri de tentativă de fraudă prin intermediul unor email-uri sau SMS-uri cu mesaje promotionale false în care este folosit abuziv numele mărcii Coca-Cola. Sistemul Coca-Cola din România nu este asociat în nici un fel cu aceste SMS-uri sau email-uri, iar numele mărcii Coca-Cola este folosit abuziv fără acordul nostru. În cadrul promoţiilor organizate de către Coca-Cola în România, există întotdeauna un regulament oficial publicat la data lansării promoţiei respective şi, în acelaşi timp, informaţiile din regulamentul oficial sunt rezumate pe eticheta produselor care participă la promoţia respectivă, iar regulamentul este afisat pe www.Coca-Cola.ro pe toata durata promotiei. Coca-Cola în România nu solicită niciodată prin SMS, e-mail sau apeluri telefonice informaţii despre conturi bancare, parole personale sau coduri de reîncărcare valorică a cartelelor telefonice si nu conditioneaza niciodata participarea la o promotie de furnizarea unor astfel de date. Le recomandăm celor care primesc astfel de mesaje să fie întotdeauna circumspecţi şi să le verifice de fiecare dată cu mare atentie. Totodata, recomandăm consumatorilor să nu răspundă acestor mesaje şi să nu furnizeze informaţii personale sau coduri de reîncărcare valorică pentru cartelele de telefonie mobilă. Daca ati primit un astfel de mesaj, va rugam contactati autoritatile competente sau apelati linia telefonică cu access gratuit - Coca-Cola Infoline la numărul – 0800 080 800. Cu drag, Echipa Coca-Cola Deci aveti grija sa nu cadeti in plasa hotilor !!!

K

konkurs

10 septembrie 2009

Raammoonnaa are dreptate, cei care ti-au trimis mail-ul se folosesc de acest concurs si de numele Coca Cola ca sa te convinga sa le dai bani, sub o forma sau alta. Ai facut bine ca ai intrebat aici :) De fiecare data cand aveti dubii legate de mail-urile primite: 1. verificati daca respectivul concurs exista si daca adresa de email de la care ati primit mesajul apartine organizatorilor 2. cititi cu atentie regulamentul 3. daca inca aveti nelamuriri, intrebati aici :) Succes! P.S. Multumim Raammoonneei pentru promptitudine!

R

Raammoonnaa

9 septembrie 2009

pe care

R

Raammoonnaa

9 septembrie 2009

SIGUR este pacaleala. Te rog sa ne spui si care este adresa de pecare ti-au tr mail.Intrebarea care se pune este : de unde iti stiu adresa de mail? Cum au intrat in posesia ei? Raspunsul este clar : precautie maxima la tot felul de concursuri dubioase care se ocupa in realitate cu colectarea diferitelor date ale persoanelor (mail, adresa, tel, cnp, etc) pentru a le folosi ulterior in scopuri dubioase.

A

ancanicoleta

9 septembrie 2009

azi am primit mail de la coca cola...cica am castigat un automat de gheata si trebuie sa le trimit un cod de reincarcare orange...eu cred ca niste hoti se leaga de aceasta promotie sa se imbogateasca si ei de pe urma altora...in caz ca primit un mail de genu'sa nu il luati in seama...e teapa!!

?

8 septembrie 2009

eu nu am primit nimic. Adresa de la care ai primit mesajul asta e de la ...@coca-cola.ro ?

A

ancanicoleta

8 septembrie 2009

buna! sunt noua aici...am primit un mail de la coca-cola pe 2 septembrie in care spune ca acest concurs continua...pentru ultimul mini ramas...eu stiam ca s-a incheiat pe 31 august.Nu este mentionata data extragerii sau ceva despre castigatori...a mai primit cineva asa ceva?

K

karmen

4 septembrie 2009

milu dai de banuit :)) hai noapte buna tuturor

M

milu

4 septembrie 2009

Ms frumos cornel,ms mirela24(iubita):D !!!

M

mirela24

4 septembrie 2009

si ce te lauzi draga?:)):D

?

4 septembrie 2009

Sa-l stapanesti sanatos! O sa ai cu ce face gheata la iarna :))

M

milu

4 septembrie 2009

Astazi am primit automatul de gheata, este super, nu ma asteptam sa fie asa, multumesc Coca-Cola!!!

T

Ticaloasa

3 septembrie 2009

apple hey, aqm asta este, am avut o zi tare furtunoasa, am trecut dl o stare la alta, dar pana la urma asta este, mersi pt mesaj.

J

Junyor

2 septembrie 2009

S-a trezit cam tarziu tipu` cu siteul dar e o ideee buna de a colectiona coduri. [url=http://61.19.252.162/db2/coca-cola/participaACUM.html#]link coca-cola[/url]

A

apple

2 septembrie 2009

vai ce nasol...era prea tare sa fie adevarat...ce experienta...imi pare rau ptr tine Ticaloaso ...ce nesimtiti neatenti adormitele alea de la telefoane ....chiar..macar un congelator dinala amarat sa iti dea...sau cola ptr toata viata ... o zi plina de emotii... smile, don't be sad ...urmatoarea masina la a carei tombola vei participa poate va fi a ta considering ce s-a intamplat:)

T

Ticaloasa

1 septembrie 2009

Fetele sunteti dulci, insa asta este.. Va puteti imagina ca am si plans, dimineata, de bucurie evident, imi batea inima ca unui pitigoi :)). aqm insa m'am calmat. La cata cola am bagat in mine de'a lungul anilor mi'as mai fi luat inca o masina , dar nah... That's it....

A

alina06

1 septembrie 2009

macar un automat sa-i dea ca e vina lor totusi e o masina nu e o acadea cand auzi ca ai castigat iti sare inima din piept

S

Simonna

1 septembrie 2009

:|

K

karmen

1 septembrie 2009

urat ceea ce ti s-a intamplat :(

T

Ticaloasa

1 septembrie 2009

Va multumesc frumos, dar am primit mail acum :)) tare rau, in care imi spun k a fost o mica eroare si o coincidenta de nume, asta este, data viitoare, ma oftic doar ca am fost contactata ca si castigator... Bafta multa si mai povestim

Concursuri similare